Haberler / Duyurular

10 Temmuz 2018

ODAŞ Enerji – Çan 2 Termik santralinin kurulum aşamasında, Elsin mühendislik, malzeme ve servis hizmeti vermiştir.

ODAŞ Enerji’nin 330MWe üretim santralinin kurulum aşamasında temsilcisi olduğumuz IMI Zikesch ve IMI Bopp & Reuther marka kontrol vanaları, emniyet vanaları ve ilgili Hidrolik ünitelerinin teslimi […]
31 Temmuz 2017

Elsin Mühendislik, Afşin Elbistan LP By-Pass vanalarının bakım ve revizyonunu yapmıştır.

Elektrik Üretim A.Ş. Afşin Elbistan B termik santralinde bulunan ve temsilciliğini yapmış olduğumuz IMI CCI firmasının ürettiği LP By-pass Vanalarının revizyonu yapılmıştır.
30 Mayıs 2017

Elsin Mühendislik ve IMI Bopp & Reuther temsilcilik anlaşması yapmıştır. Elsin Mühendislik, kendi alanında dünya devi olan, IMI grubunun altında bulunan, basınç ve sıcaklık emniyet vanaları üreticisi Bopp & Reuther’in Türkiye temsilciliğini almıştır.

Her sene düzenlenen ve bu sene Sırbistan’ın başkentinde yapılan IMI CCI “Agent days”’e IMI CCI Türkiye temsilcisi olarak katılım gerçekleştirdik. Organizasyonun amacı yıllık planlama, satış stratejisi, […]
20 Nisan 2016

Elsin Mühendislik ve IMI Bopp & Reuther temsilcilik anlaşması yapmıştır.

Elsin Mühendislik, kendi alanında dünya devi olan IMI grubun altında bulunan basınç ve sıcaklık emniyet vanaları üreticisi Bopp & Reuther’in Türkiye temsilciliğini almıştır.